top of page

Mobilās darbnīcas

Dažāda veida mobilo auto darbnīcu izbūve izmantojot Vācijas kompānijas ALUCA ražotās alumīnija moduļu sistēmas vai pēc pasūtījuma izgatavojot uzņēmumā PINOLE konstruētās un saražotās darbnīcas, kravas nodalījuma auto plaukti vai pat specifiski auto skapji.

ALUCA darbnīcas

ALUCA darbnīcas

Ražotas no Alumīnija Vācijā. Pielāgojam pēc klienta vēlmēm, tiekoties ar klientu un izstrādājot rūpīgu 3D modeli, sasniedzot 100% pārliecību par produkta atbilstību ikdienas vajadzībām.

ALUCA sistēmu priekšrocības un panākumu formula:

  • ALUCA sistēmas ir radītas apvienojot jaunas idejas ar mūsdienu tehnoloģijām, profesionalitāti, apzinīgu attieksmi pret darbu un optimāliem materiāliem;

  • Visā Eiropā uzņēmumi lieto alumīnija materiāla  aprīkojumu mobilajā servisā;

  • Izvēloties ALUCA sistēmas, automobilī ir nodrošināta kārtība - viss ir savās vietās. Darbs šādos apstākļos  ir vieglāk un ātrāk paveicams. Katrs automobilis, kas ir aprīkots ar ALUCA sistēmu, ir pārdomāts līdz pēdējam sīkumam. Materiālu kvalitāte un noturība ļauj atkārtoti izmanot uzstādītās sistēmas pie auto nomaiņas. 


ALUCA sistēmas ir uz pusi vieglākas kā līdzvērtīgas metāla sistēmas, kas ļauj daudz lietderīgāk izmantot auto iespējas

PINOLE darbnīcas

PINOLE darbnīcas

Ražotas no tērauda. Iespēja pielāgot jebkurai formai, izmēram, specifiskam instrumentam vai ierīcei.

PINOLE konstruēto un izgatavoto darbnīcu priekšrocības :

  • PINOLE ražotās auto darbnīcas tiek konstruētas pēc katra klienta individuālajām vajadzībām;

  • Darbinieku pieredze un aprīkojums ļauj pielāgoties jebkuram nestandarta risinājumam, ko nevar nodrošināt moduļu sistēmas.

bottom of page